Banner
صفحه اصلی > محصولات >> مواد اولیه آرایشی

اسید هیالورونیک در پوست سرم اسید هیدرولیک

FZBIOTECH هیالورونیک اسید
چت کن

جزئیات محصول

اطلاعات پایه

نام محصولسرم اسید هیدرولیکنام دیگرهیالورونیک اسید
مشخصات۹۹%ظاهرپودر سفید
فرمول مولکولیC14H22NNaO11وزن مولکولی۴۰۳/۳۱
CAS NO.9067-32-7عین ECS618-620-0
سرویس های نصب شدهکپسول یا قرصاستانداردUSP یا EP
محلولآبگواهی نامهایزو ، حلال ، FDA
فرمول ساختاریSodium Hyaluronate Powder

سرم اسید هیدرولیک یک ماده فیزیولوژیکی فعال است که به طور گسترده ای در بدن انسان وجود دارد.

این یک شکر ویسکوز تک رشته ای ، متشکل از اسید گلیکولیک و استامینوفن استون پلیمراقند است.

وزن مولکولی آن ۱,۰۰۰,۰۰۰ است.


مزایای

1. مرطوب کننده ، افزایش خاصیت ارتجاعی پوست ، سفت شدن پوست

2. هیالورونیک اسید می تواند تکثیر و تمایز سلول های اپیدرم ترویج, از بین بردن رادیکال های آزاد اکسیژن.

3. اسید هیالورونیک می تواند به جلوگیری و ترمیم آسیب پوست

4. اسید هیالورونیک می تواند فاز آب را ضخیم تر کند و به طور مساوی پس از امولسیون فاز نفت نفیس باشد ، امولسیون پایدار دارد. این یکی از بهترین مواد مرطوب کننده طبیعی از لوازم آرایشی بالا پایان است, سازگاری خوب.

5. هیالورونیک اسید را می توان به اکثر لوازم آرایشی ، مانند کرم ، لوسیون ، جوهر ، پاک کننده ها ، حمام ، شستن مو ، خزه ، گسترش ، lipsticks ، محتوای مشترک 0.05-0.5 ٪ اضافه شده است.


برنامه


برای مواد غذایی:

پودر هیالورونات سدیم پس از جذب خوراکی هضم و جذب می شود ، افزایش پیش ساز سنتز اسید هیالورونیک در بدن ، منجر به افزایش مقدار سنتز اسید هیالورونیک در پوست و بافت های دیگر ، در نتیجه بهبود عملکرد احتباس آب پوست ، خاصیت ارتجاعی غنی و کاهش چین و چروک.


برای پزشکی:

پودر سرم اسید هیدرولیک را می توان در جراحی چشم ، مانند پیوند قرنیه ، جراحی آب مروارید ، جراحی گلوکوم و جراحی برای تعمیر پارگی شبکیه استفاده کرد. همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان آرتروز زانو. آنها با تزریق به مفصل زانو تجویز می شوند و اعتقاد بر این برای دوباره پر کردن ویسکوزیته مایع مشترک ، در نتیجه روان کننده مفاصل ، دست کردن مفاصل و تولید اثرات ضد درد ، و همچنین به سنتز استنت برای بهبود زخم استفاده می شود. این داربست اغلب دارای پروتئین های متصل شده ، مانند fibronectin ، برای تسهیل مهاجرت سلول به زخم. همچنین در محصولات ضد چسبندگی استفاده می شود و به طور گسترده ای در عمل جراحی لگن و شکم برای جلوگیری از چسبندگی پس از عمل استفاده می شود.


برای زیبایی:

سدیم هیالورونات به دلیل توانایی مرطوب کننده عالی آن به عنوان یک عامل مرطوب کننده طبیعی شناخته شده است. این عنصر مشترک در محصولات مراقبت از پوست است و می تواند به عنوان یک مرطوب کننده موضعی بسیار موثر استفاده. که در ۲۰۰۳, FDA تزریق اسید هیالورونیک برای پر کردن نقص بافت نرم تایید. می توان آن را برای چین و چروک صورت استفاده می شود, گسترش لب, کاهش چین و چروک و چین و چروک, و از بین بردن زخم.


پرس و جو